75 Mall Live Search
20:08 / E Premte, 14 Qershor 2024 / FR

Konfiskohet armatim në veri, policia prezanton armët, mjetet eksplozive dhe municionin (FOTO)

Një aksion i Policisë së Kosovës është zhvilluar gjatë ditës së sotme në veri të vendin.

Policia pas pwrfundimit të këtij aksioni, ka thirrur një konferencë të jashtëzakonshme për medie, ku ka prezantuar të gjitha armët mjetet eksplozive dhe municionin e kapur në veri të vendit.