12:54 / E Mërkurë, 08 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Konfiskohet kallashnikov në një fshat të Podujevës

Gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit në fshatin Metehi të Podujevës është gjetur dhe sekuestruar një AK-47 me katërmbëdhjetë fishekë.

Me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.