08:42 / E Enjte, 14 Nëntor 2019

Konkurentja e Kim Kardashian, ‘çmend’ fansat me format bombastike

Modelja me prejardhje ruse Anastasiya Kvitko, tash e një kohë jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shkruan Indeksonline.

Me bukurinë dhe format e saj trupore ajo ka arritur të marr një vëmendje të madhe nga fansat dhe mediat rozë.

Madje, jo rastësisht ajo cilësohet si rivalja kryesore e yllit Kim Kardashian.

Anastasiya gëzon interesim të madh nga fansat edhe nëpër rrjetet sociale.

Në fotografitë e fundit që ka postuar ajo në Instagram, para më shumë se 10 milion ndjekësve, ka shfaqur format bombastike trupore, për çka ka marrë vëmendjen e shumë fansave. /Indeksonline/