16:22 / E Martë, 05 Nëntor 2019

Konkurrencë brenda familjes, Gigi apo Bella Hadid?

Motrat e njohura si super modele në gjithë botën, Bella Hadid dhe Gigi Hadid vazhdimisht pozojnë së bashku, shkruan Indeksonline.

Ato ishin pjesëmarrëse në ‘Vogue Fashion Fund Awards’ në New York derisa dukeshin për mrekulli siç bëjnë në secilën paraqitje të tyre.

Modeleve motra ju bashkuan edhe emra të njohur si : Ashley Graham, Jameela Jamil dhe Anna Wintour.

Ato edhe njëherë e dëshmuan se janë ndër modelet më seksi në botë dhe jo rastësisht janë ndër më të kërkuarat nga kompanitë më të mëdha. /Indeksonline/