19:35 / E Premte, 25 Tetor 2019 / indeksADMonline

Kosova shënon fitore kundër Maqedonisë

Kosova ka arritur që të shënoj fitore kundër Maqedonisë në futsall, me rezultat 5-7.

Për Kosovën shënuan Rukovci, Maxharraj, Alaj, Qerimi, Prenqi, Topilla.

Kosova në këtë grup është në vendin e tretë po ashtu me pikë të barabarta me dy vendet e para, që janë Ukraina dhe Slovenia me nga tri pikë.

Kurse Maqedonia gjendet në vendin e fundit me 0 pikë./Indeksonline/.