19:42 / E Martë, 14 Shtator 2021 / AD

Kosovari e ‘çmend’ Alvisën në takimin e parë

Djali nga Kosova, Bashkimi, ka mbajtur takimin e parë në programin e “Për’puthen”.

Ai doli në takim me Alvisën me të cilën duket se pati kimi qysh në takimin e parë, shkruan Indeksonline.

Të dy u shfaqen të ëmbël dhe u përshtatën shumë.

Ishte Alvisa ajo e cila pati ca shkëndija pëlqimi për Bashkimin.

Bashkimi: Jam pak i ndrojtur, kam një mur mbrojtës, dua ta testoj një femër, jam pak xheloz. Të ka ndodhur që ti shkruash i pari një djali?

Alvisa: Asnjëherë, nuk e shoh si gjë negativë, thjesht unë nuk dua./Indeksonline/