16:25 / E Mërkurë, 30 Tetor 2019 / indeksADMonline

Kostumet për fëmijë në prag të Halloween-it

Nesër shënohet dita e Halloweenit ndërsa e përditshmja angleze Metro ka publikuar disa nga kostumet më të veçanta për fëmijë në vigjilje të kësaj dite.

Kostumet janë të firmës MS dhe janë mjaftë të vecantë.

Indeksonline ju sjellë përzgjedhjet: