08:50 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Kourtney Kardashian dhe shoqja e saj e ngushtë nxjerrin fëmijët për shëtitje! Larsa Pippen duket super seksi (Foto)

Më e madhja e Kardashians dhe shoqja e saj e ngushtë, Larsa Pippen i kanë nxjerrë fëmijët e tyre për shëtitje kurse ajo që bënë përshtypje është veshja e Larsa.

Ajo duket shumë më seksi se që duhet për t’i nxjerrë fëmijët në shëtitje ku shfaqet e veshur me një kostum krejtësisht të kapur për trupit, shkruan Indeksonline.

Peachy: The former Real Housewives Of Miami castmember and mother-of-four revealed even more from behind as she appeared to go underwear-free in the skintight backless jumpsuit

Kurse në hijë të saj ka mbetur Kourtney e cila ishte veshur thjeshtë me trenerka dhe dukej shumë e lezetshme.

Sporty: In contrast, Kourtney, 38, kept covered up in a white sweatshirt and dark sweatpants with checkered stripes

Përndryshe, dukej që fëmijët e tyre po kalonin një ditë të mirë në shoqëri të nënave./Indeksonline/

Doting mom: Kourtney wore her long dark hair in a simple ponytail and carried a small black leather purse as she took son Reign, two, and daughter Penelope, five, to art class in Calabasas

Revealing: Larsa, 43, opted to go bra-less in a semi sheer jumpsuit and wore her hair in braids, upstaging her Kardashian pal