16:27 / E Mërkurë, 12 Qershor 2019

Kourtney Kardashian joshëse në të bardha, shkëlqen në paraqitjen me fëmijët e saj

40 vjeçarja Kourtney Kardashian, është paraqitur në Malibu ku ka marrë vëmendjen e shtypit rozë, transmeton Indeksonline.

Ylli i “Keeping Up with the Kardashians” është shfaqur me dy fëmijët e saj, Mason 9 vjeç dhe Penelope 6 vjeç. Ata janë parë në bregdet duke ngrënë në një restaurant Japonez.

Ajo shkëlqeu me dukjen e saj verore, e veshur me një maic të bardhë kombinuar me pantallona të bardhë.

Në fotografitë e publikuara janë shfaqur edhe fëmijët e saj që duket se ngjasojnë shumë me Kourtneyn. /IndeksOnline/

Mos i humb