14:51 / E Enjte, 11 Tetor 2018 / indeksADMonline

Kourtney Kardashian shfaqet me bluzën transparente

Kourtney Kardashian është parë shumë në formë dhe e bukur përsëri.

Ajo këtë herë u shfaq në Los Angelos e veshur me bluzën transparente e cila ia tregonte gjoksin e saj, transmeton Indeksonline.

All out on display! Kourtney dressed in a sheer grey colored tank with her black bra on show

Kurse të gjitha këto i kishte kombinuar me pantallonat leopardi dhe po ashtu këpucët lëkurë.

Jeta e saj po komentohet shumë kohën e fundit sidomos për pjesën e lidhjeve të dashurisë./Indeksonline/

Are they together? Kourtney Kardashian kept romance speculation fueling when she stepped out with Luka Sabbat for an event for fashion label Off-White on WednesdayGorgeous: The 39-year-old was dressed casually for the event at Gagosian Gallery in Los Angeles and was spotted all smiles while in his presence