23:09 / E Shtunë, 23 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Krasta e pyet nëse e ka ngacmuar seksualisht shefi në punë! Ja përgjigja e moderatores

Ka nisur sot nata finale e Festivalit të Këngës në RTSH. E ftuara e parë ka qenë gazetarja dhe moderatorja Jonida Shehu, e cila ka sjellë dhe kupën në skenë.

Ajo zhvilloi një bisedë më prezantuesin Adi Kresa dhe u pyet nëse ajo është ngacmuar ndonjëherë seksualisht nga ndonjë shef.

Jonida Shehu tha se në asnjë punë nuk është ngacmuar nga ndonjë shef Por më tej shtoi se një shoqen e saj e kishin ngacmuar dhe e kishin hequr nga puna.