11:02 / E Mërkurë, 27 Janar 2021 / A K

Kristina Baki – modelja shqiptare duket magjepsëse duke pozuar para Renault Captur

Modelja e njohur shqiptare, Kristina Baki, është nga figurat më të njohura në publikun shqiptar.

Me një stil elegant e pamje të bukur, ajo së fundmi në llogarinë e saj në Instagram ka postuar disa fotografi, duke pozuar para veturës “Renault Captur”.

Veshjen e saj të zezë ajo e ka kombinuar me Capturin me ngjyrë të zezë, duke krijuar kështu disa pamje magjepsëse.

Vlen të ceket se modelja edhe më herët është parë duke pozuar pranë veturës Renault Captur dhe duket fanse e zjarrtë e këtij brendi.