14:23 / E Hënë, 12 Shkurt 2024 / AR

Krizë në familjen mbretërore? Mikesha zbulon gjendjen e Kate Middleton

Kate Middleton, Princesha e Uellsit, është larguar nga Windsor dhe po shërohet pas operacionit. Pasi kaloi dy javë në Klinikën e Londrës për procedurën, ajo tani po merr një pushim me Princin William dhe tre fëmijët e tyre në Sandringham.

Mbreti Charles është gjithashtu në Sandringham pas trajtimit të tij të parë për kancer. Çështjet shëndetësore të Kate dhe Charles kanë krijuar një krizë për familjen mbretërore, me Charles që u diagnostikua me një formë të pazbuluar të kancerit pas trajtimit fillestar për një prostatë të zgjeruar.

“Katerina po e merr veten”, tha mikesha e saj për Daily Mail.