18:50 / E Martë, 07 Korrik 2020

Krusita nesër publikon këngën e re “Djali m’la”

Këngëtarja e talentuar Krusita, u bë e njohur në vitin 2018 me pjesmarrjen e saj në Kënga Magjike, ku performoi këngën e saj “Akull”.

Kënga u pëlqye shumë nga publiku dhe me atë këngë ajo bëri për vete një numër të madh fansash, shkruan Indeksonline.

Por nga ajo kohë Krusita nuk ka sjellë diçka të re për fansat.

Derisa së fundmi ajo ka paralajmëruar se nesër nga ora 16:00, do ta publikoj këngën e re e cila do të shoqërohet me videoklipin e saj të parë, me titull “Djali m’la”. /IndeksOnline/

Mos i humb