23:12 / E Shtunë, 27 Janar 2018 / indeksADMonline

Kryen marrëdhënie seksuale me kolegën e punës, tani ka një hall…

Një 38 vjeçar ka rrëfyer për ‘The Sun’ se ai ka kryer marrëdhënie seksuale me kolegen e punës, përcjell Indeksonline.

Ai ka thënë se ka kohë që është ndarë nga gruaja e tij, me të cilën ka një vajzë të moshës gjashtë vjeçe.

Mirëpo, ai thotë se nuk di çfarë të bëjë tani.

“Seksi me gruan në punën time ka ndryshuar gjithçka. Ne na ndante një shtëpi dhe përfunduam duke shkuar prapa në minierë dhe duke pirë e bërë seks. Unë jam një djalosh 38 vjeçar i ndarë nga gruaja ime, e cila është 36 vjeç. Ne ishim të martuar për nëntë vjet dhe kemi një vajzë të moshës gjashtë vjeç.Ndarja erdhi si një tronditje pasi gruaja ime nuk më dha asnjë arsye, edhe pse dyshoja se ajo kishte ndjenja për dikë. Pasi ajo u largua dhe mori vajzën tonë, unë bisedova me këtë kolege që sapo ishte ndarë nga i dashuri i saj. Ajo është 31 vjeçe Kemi besuar në njëri-tjetrin dhe filluam të thërrasim fshehurazi dhe flirtonim. Ne pastaj takuam fshehurazi jashtë punës, duke shkuar për një shëtitje dhe duke pasur një afërsi dhe një puthje. Më takoi në banesën time javën e ardhshme, duke marrë gjërat pak më tej. Ne vazhduam me fshehtësinë, edhe pse njerëzit në punë sugjeronin se do të bëheshim një çift. Pastaj pas asaj nate, me alkool, kishim seks. Ne dukeshim më fort se kurrë pas kësaj dhe vazhdonim të flisnim gjatë gjithë ditës, çdo ditë. Pastaj më tha se ndihej fajtore për shkak të ish të saj. Më vonë ajo tha se ajo vetëm donte të bëhej miq, dhe se ajo u pendua. Ne kemi vazhduar të qëndrojmë miq. Unë jam ende tërheqës seksualisht i saj, por unë jam i pasigurt se si ajo ndjen – ajo vepron si gjërat përdoren për të, dhe pastaj ndalet. Gjërat nuk po punojnë me ish të saj, por ajo më tha se nëse ajo donte të ishte me mua, nuk do të ishte e drejtë, sepse unë isha si zgjedhja e dytë” ka thënë ai, shkruan ‘The Sun’ transmeton Indeksonline.