18:26 / E Mërkurë, 29 Nëntor 2023 / LB

Kryetari i Deçanit: Tronditës lajmi për vdekjen e Qazim Alajt

Tronditës dhe pikëllues e ka quajtur lajmin për vdekjen e të riut, Qazim Alaj, kryetari i komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj.

Ky i fundit ka shkruar në Facebook se bashkëndjen dhembjen me familjen Alaj, miqtë dhe gjithë ata që e njohën!