18:59 / E Enjte, 18 Tetor 2018 / indeksADMonline

Kryetari i Prizrenit lavdëron Gent Begollin për punën që po bën në Telekom!

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka ka pritur sot në takim Kryeshefin Ekzekutiv të Post Telekomit të Kosovës, Gent Begolli.

Haskuka me këtë rast ka lavdëruar Begollin për punën që ka bërë Telekomi në muajt e fundit, shkruan Indekosnline.

Po ashtu gjatë këtij takimi i pari i Prizrenit  ka ftuar edhe Qeverinë e vendit që të ndihmojë sa më shumë në punën e përkryer që po vazhdon ta bëjë Begolli në Telekom.

Më poshtë ndiqeni videon e plotë të takimit mes Mytaher  Haskukës dhe Gent Begollit:

/Indeksonline/