15:42 / E Martë, 15 Maj 2018

Kujdes pamje të rënda: Hajni i vjedh çantën 19 vjeçares dhe ia ngulë thikën në fytyrë (Video+18)

19-vjeçarja kishte përfunduar punën e saj në natën e së martës së kaluar dhe po ecte në rrugën që shpinte për në shtëpinë e saj, kur një grabitës e sulmoi atë në errësirë.

Hajni thuhet se i mori çantën e vajzës, por pas rezistimit të saj ai i nguli thikë kuzhine në fytyrën e saj dhe duke ikur me gjërat e çmuara që kishte.

Kjo ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Bukit Tengah, në Malajzi. /Indeksonline/