14:31 / E Enjte, 25 Janar 2018 / indeksADMonline

Kujdestarja e rrah të moshuarën, ky akt i tmerrshëm xhirohet në kamerën e fshehur (Video)

Një vajzë ka përjetuar tmerrin kur  sheh se si një kujdestare e rrah nënën e saj.

Gina Owen një 46 vjeçare e cila kishte vënë kamerat në shtëpinë e saj, kishte parë se si kujdestarja e rrah nënë e saj 78 vjeçare, Sabina Marsden duke e goditur e duke e mbuluar atë më batanije, shkruan Daily Mirror, transmeton Indeksonline.

Ajo ishte e mbushur me zemërim pas shikimit të “aktit të tmerrshëm” në telefonin e saj celular ndërsa ishte duke punuar në dyqanin elektrik ku klientëve po u tregonte llojet e kamerave.

Kur Stacey u përball me prova video, kujdestarja tha: “Unë nuk doja të mërzit ty, më vjen keq.”

Në pamjet Sabina mund të shihet dukë vënë dorën e saj nën batanije e saj, por Stacey  i jep shuplakë asaj disa herë. Kur Sabina e bën atë përsëri, Stacey  ia heq batanije.

“Është me të vërtetë një sulm, unë pashë se sulmi ka jetuar në telefonin tim nga puna, unë isha i zemëruar, duke parë se ishte e tmerrshme. Mamaja ime është një person i mrekullueshëm dhe meriton shumë më mirë se kjo. Ajo ka jetuar nëpër ferr” ka thënë e bija e saj.

Shih videon e foto: