13:20 / E Premte, 07 Tetor 2022 / B O

“Kundër s’ka, miratohet” çfarë po paralajmëron Edi Rama me Macron!?

Edi Rama sapo ka publikuar një foto dhe një fjali me Emanuel Macron në profil.

“Kundër s’ka, miratohet” shkruan Rama në Facebook, me gishtin e ngritur lart të Macron.

Kosova ka sytë ka Macron dhe Franca në temën e liberalizimit të vizave që do të diskutohet me 13 tetor në presidencën çeke dhe urojmë që gishti i ngritur i Macron të jetë për Kosovën!/Indeksonline/