09:09 / E Shtunë, 26 Nëntor 2022 / Gj. Sh

Kupa e Botës: Sot katër duele interesante

Kampionati Botëror ”Katar 2022”, vazhdon sot me katër ndeshje mjaft interesante.

Ndeshja e parë e ditës së sotme do të jetë ajo mes Australisë dhe Tunisisë, më fillim nga ora 11:00, shkruan IndeksOnline.

Nga ora 14:00, Polonia do të kërkoj fitoren përballë Arabisë Saudite.

Ndeshje tepër interesante do të jetë ajo mes kampionit në fuqi, Francës e cila do të luaj kundër Danimarkës, më fillim nga ora 17:00.

Ndeshja e fundit e ditës së sotme do të zhvillohet në ora 20:00, ku Argjnetina do të përballet me Mexion./IndeksOnline/