07:19 / E Martë, 24 Prill 2018 / indeksADMonline

Kuptojeni A�ka thotA� sot horoskopi pA�r ju

DASHI

DitA� e kA�naqshme dhe plot A�menduri nA� A�ift. Me pasion, ngrohtA�si dhe pak mister do arrini atA� qA� keni A�ndA�rruar gjithmonA� tA� pA�rjetoni. Fatmirsisht do jeni me kA�mbA� nA� tokA� dhe nuk do rendni pas aventurave.

DEMI

NA� planin sentimental do jetA� Jupiteri ai qA� do ndikojA� sA� tepA�rmi. PA�r A�iftet do sjellA� forcim tA� lidhjes dhe mA� tepA�r bashkA�punim, ndA�rsa pA�r beqarA�t do sjellA� takime vendimtare. Projektet qA� kishin ndA�rmend nA� planin financiar nuk do mund ta��iu realizohen dot.

BINJAKET

NA�se tregoheni mA� tA� qetA� dhe bA�ni gjithA�ka tA� mirA�menduar, situata nA� A�ift do jetA� e mrekullueshme. Situata nA� planin financiar do jetA� e qetA�. Disa mund tA� keni edhe ndonjA� pA�rmirA�sim.

GAFORRJA

A�iftet duhet tA� bA�jnA� kujdes nga Saturni. Ai mund tA� sjellA� disa mosmarrA�veshje tA� cilat do iu lA�ndojnA� si ju ashtu edhe partnerin tuaj. Financat nuk do jenA� tA� njA�jta pA�r tA� gjithA�. Disa do i stabilizojnA� e disa tA� tjerA� do kenA� tronditje tA� vogla.

LUANI

Venusi, perA�ndesha e dashurisA� do ndikojA� mjaft nA� jetA�n tuaj sentimentale. Edhe nA�se jeni A�ift edhe nA�se jeni beqare dashuria do zA�re vendin kryesor. DitA� aspak e favorshme pA�r operacione financiare.

VIRGJERESHA

Partneri juaj do jetA� shumA� pasionant dhe i gatshA�m ta��ua plotA�sojA� dA�shirat. ShfrytA�zojeni sa mA� shumA� kA�tA� dite. FalA� Uranit do keni mundA�si tA� bA�ni investime afatgjata tA� cilat do iu sjellin pA�rfitime financiare.

PESHORJA

Influenca planetare nA� jetA�n e A�ifteve do jetA� mjaft pozitive. Do diskutoni qetA�sisht pA�r gjithA�ka dhe mund tA� merrni vendime mjaft tA� rA�ndA�sishme. Pas njA� periudhe jo shumA� tA� qartA� nA� planin financiar, sot do filloni ta��i shihni gjA�rat mA� qartA�.

AKREPI

Sot do e kuptoni mA� mirA� se keni shumA� tA� pA�rbashkA�ta me partnerin tuaj. Lidhja juaj do tA� forcohet edhe mA� tepA�r dhe do ndiheni mirA�. Me MA�rkurin nA� anA�n tuaj do tregoheni shumA� mA� tA� matur me shpenzimet dhe financat do fillojnA� tA� stabilizohen.

SHIGJETARI

Tregohuni shumA� tA� kujdesshA�m nA� planin sentimental sepse mund tA� pA�rballeni me disa zhgA�njime. Flisni sa mA� hapur me partnerin dhe thoni pa druajtje gjithA�ka qA� ndjeni. Me financat nuk do keni probleme dhe fati do jetA� nA� anA�n tuaj.

BRICJAPI

Dashuria pA�r A�iftet do shkojA� mirA� dhe nuk do e keni aspak tA� vA�shtirA� tA� merrni vendime. Do e dini mirA� se A�farA� doni. Klima do jetA� e favorshme pA�r planin financiar. Disa do kenA� edhe hyrje tA� papritur tA� parave.

UJORI

Dialogoni sa mA� shume me partnerin tuaj sot dhe shmangni me A�do kusht heshtjen. Ky i fundit A�shtA� armiku kryesor pA�r njA� A�ift. Nuk do e keni tA� vA�shtirA� tA� ekuilibroni buxhetin.

PESHQIT

NA� jetA�n nA� A�ift do e luftoni melankolinA� qA� iu kishte pushtuar dhe do zgjidhni edhe disa probleme qA� keni pasur. BA�jini mirA� llogaritA� nA� planin financiar dhe ulni sa tA� mundni shpenzimet.