22:19 / E Enjte, 25 Prill 2019

Kur dy modelet më të bukura shqiptare bëhen bashkë!

Janë padyshim dy prej emrave më të komentuara të momentit dhe dy prej femrave më seksi shqiptare.

Modelet e njohura nga Shqipëria, Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi njihen edhe për shoqërinë që kanë me njëra-tjetrën, shkruan Indeksonline.

Vajzat seksi edhe së fundi kanë kaluar kohë së bashku në Nju Jork, ishte Adrola ajo ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram ku shihet së bashku me Xhesikën.

Të veshura të dyja në të zeza, modelet e njohura shfaqen fizikun e tyre të përkryer duke mahnitur kështu me bukrurinë.

Ndryshe, Adrola dhe Xhesika prej kohësh kanë filluar karrierën e tyre në Amerikë./Indeksonline/