22:47 / E Diele, 29 Prill 2018 / indeksADMonline

Kur e bukura nuk ka nevojë për shumë gjëra, e tillë është Adrola (Foto)

Adrola Dushi padyshim mund të thirret si femra më e bukur shqiptare.

Pa pikë grimi, pa asnjë filtër dhe di të mahnitë përpos aparatin fotografik edhe çdo qenie njerëzore.

Thjeshtë e këndshme për çdo sy-njeriu, transmeton Indeksonline.

Adrola ka realizuar një set fotografik të ri, shumë e thjeshtë por në mënyrë profesionale./Indeksonline/