23:15 / E Hënë, 17 Qershor 2019

Kur Marina shkrihet në krahët e Getit

Ata janë dy nga personazhet më të komentuar të show biz-it shqiptar.

Bëhet fjalë për Marina Vjollcën dhe Getoar Selimi.

Çifti shquhet për udhëtimet e shumta që bëjnë, ndërsa momentalisht janë në Londër nga edhe kanë postuar disa fotografi.

Është postimi i fundit i Marinës që bie në sy, e cila shihet në një makinë e shtrirë në krahët e bashkëshortit të saj, që duken jashtëzakonisht të lumtur./Indeksonline/