07:38 / E Martë, 16 Prill 2019

Kur motrat Kardashian bëhen bashkë, edhe foto del për merak!

Kim Kardashian dhe Kylie Jenner e kanë marrë seriozisht bisnesin e tyre për produktet kozmetike.

Madje, të njëjtat nga linja e produkteve të make-up kanë fituar para të majme, shkruan Indeksonline.

Së fundmi, dyshja në fjalë janë paraqitur së bashku dhe padyshim që duken si mos më mirë. /Indeksonline/