Kuriozitete

  • Horoskopi 13 Qershor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju
  • Momentet e tmerrit kur grabitësi nxjerr nga makina gruan dhe largohet me tre të vegjlit e saj prapa
  • Hyri për të vjedhur, hajdutit i bie infarkt, por shpëtohet nga pronari