Kuriozitete

  • Duke falur të tjerët ju largoni negativitetin dhe sëmundjet!
  • Studim: 40% e njerëzve në Angli besojnë se Kina e krijoi qëllimshëm koronavirusin
  • ​SHBA akuzon Kina se po përpiqet të vjedhë vaksinën antiCOVID-19