12:36 / E Enjte, 26 Nëntor 2020 / OSH

Kusari-Lila, uron amerikanët në Ditën e Falënderimeve: Gjithmonë falënderues për miqësinë dhe lidhjen në mes të dy vendeve tona

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Vetëvendosjes, Mimoza Kusari-Lila, në Ditën e Falënderimeve, ka uruar popullin amerikan.

Ajo ka uruar që të keni festë festë të qetë, të jeni shëndosh dhe të keni shumë arsye për të qenë falënderues.

Kusari-Lila ka shkruar se është falënderuese për miqësinë dhe lidhjen midis dy vendeve tona.

Postimi i plotë i saj: