16:50 / E Enjte, 02 Korrik 2020 / indeksADMonline

Kush e bëri foton e famshme të Elon Musk dhe Kanye West?

Kanye West dhe Elon Musk së fundmi postuan një foto që bëri bujë në rrjetet sociale.

‘Kur shkon në shtëpinë e shokut tëndë dhe te dy po vishini ngjyrë portokalli’, kishte shkruar Kanye në postimin e tij në Twitter.

Por, kush e bëri foton e famshme të gjeniut të muzikës dhe atij të teknologjisë?

Fansat kanë arritur të vërejnë këtë detaj përmes xhamit që gjendej pas dyshes. Në xham shihet partnerja e Elon Musk, Grimes duke e mbajtur telefonin.

‘Grimes ka bërë pozë më të mirë dhe ka veshje më të mirë se te dytë edhe pse nuk është në fotografi’, thuhej në një koment në Twitter.

Shumë komente ju kushtuan Grimes, duke anashkaluar dyshen./Indeksonline/