22:31 / E Shtunë, 07 Dhjetor 2019

Kush është bukuroshja kosovare që po e shikon meçin Ruiz-Joshua?

Sonte po zhvillohet meçi më i rëndësishëm i vitit mes Anthony Joshua dhe Andy Ruiz.

E këtë moment, bukuroshja Arta Nitaj po e shikon me plotë entuziazëm, shkruan Indeksonline.

Ajo ka publikuar disa foto në Instagram, ku shihet se po e përcjellë meçin.

Arta është mjaft aktive në rrjete sociale, ku shpërndan fotografi nga jeta e saj e përditshme, ku merr edhe vëmendjen maksimale nga të gjithë./Indeksonline/