21:45 / E Shtunë, 09 Nëntor 2019

Kush është vajza që po e shoqëron Mërgim Vojvodën?

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Mergim Vojvoda, po argëtohet me këngën më të re nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi.

Kënga me titull “Simpatia e shkollës”, shumë shpejt u kthye në një hit, dhe po pritet shumë mirë nga publiku.

Mergimi shihet në veturë nën shoqërimin e motrës së tij, Egzonën.

Vojvoda gjithashtu luan për skuadren belge, Standard Liege.

Ka paraqitje fanstastike me Kombëtaren e Kosovës dhe është ndër më meritorët për suksesin e “Dardanëve”./Indeksonline/

Mos i humb