10:30 / E Hënë, 11 Shkurt 2019

Kush mori vëmendje, e kush zhgënjeu me dukje në Grammy Awards 2019?!

Mbrëmë në LA shtë mbajtur edicioni i 61-të i eventit prestigjioz Grammy Awards, një nga ngjarjet më të mëdha të muzikës në botë. Në këtë ngjarje si gjithmonë vëmendje e morën yjet, të cilët ashtu siç edhe u ka hije, parakaluan mbi tapetin e kuq.

Kjo ceremoni e ndarjes së çmimeve u karakterizua edhe me veshje që ranë në sy për publikun duke i klasifikuar ato si më të mirat dhe më të këqijat.

Ndër ato që u përfolën për mirë ishin:

Lady Gaga,Miley Cyrus,Ariana Grande,Aleccia Cara,Cardi B,Michelle Obama,etj.

Kurse për veshjen më të keqe u cilësuan këta yje:

Jennifer Lopez, Kylie Jenner,Tierra Wack,Lele Pons,Saint Heart,Katy Perry,etj./Indeksonline/