07:21 / E Martë, 11 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Kuvendi mban sot tryezë për pakon ligjore kundër korrupsionit

Sot do të mbahet një tryezë për pakon ligjore kundër korrupsionit nga Kuvendi i Kosovës.

Në këtë tryezë do të diskutohet për pakon ligjore kundër korrupsionit, si dhe për punën e institucioneve të drejtësisë në luftën ndaj krimit të organizuar dhe korrupsionit.


Tryeza do fillojë në orën 11:00 dhe do të mbahet në objektin e Kuvendit./Indeksonline/