14:24 / E Hënë, 18 Shtator 2023 / S Z

Kuvilabi me super ofertat e shtatorit për pajisjet shtëpiake

Përmbushni shtëpinë tuaj me pajisjet më të fundit dhe më efikase këtë shtator në Kuvilabi.

Kuvilabi përfaqësues eksluziv i brendeve Hotpoint – Ariston si dhe Indesit. 

Ofrojmë produkte të ndryshme: Furrë Montuese, Pllakë Gatimi, Mikrovalë, Enëlarëse, Aspirator, Frigorifer, Lavatriçe, Tharëse.