13:25 / E Martë, 07 Maj 2019 / indeksADMonline

Ky është orari zyrtar i javës së 31-të në Superligë

Ndeshjet e javës së 31-të në Superligën e Kosovës do të zhvillohen të premten dhe të shtunën.

Federata e Futbollit të Kosovës nuk ka caktuar asnjë ndeshje për ditën e dielë, derisa skuadrat që luftojnë për titull do të luajnë të shtunën nga ora 16:00. Ja orari komplet i xhiros së 31-të.

E premte ora 16.00
Ballkani – Gjilani
Trepca-89 – Ferizaj
Flamurtari – Drenica

E shtune ora 16.00

Prishtina – Llapi
Feronikeli – Drita
Liria – Keku