17:33 / E Martë, 26 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Ky është polici i shtrirë më i madhi që mund ta keni parë ndonjëherë

Në Britani nuk mungon kreativiteti edhe kur bëhet fjalë për promovimin e makinave individuale.

Dhe këtu Land Rover mund të ketë ardhur më gjatë. Ai nuk zgjedh mjete në reklamat e tij, dhe shpesh aplikon për akrobatika që fillimisht duket të jetë e pamundur. Diçka e ngjashme është bërë këto ditë në rrugët e një qyteti britanik.

Dimensionet janë aq të mëdha sa që asnjë automjet i pasagjerëve nuk mund ta trajtojë atë. Ndoshta një SUV, të paktën nëse flasim për Land Rover.

Në këtë rast të veçantë, është Range Rover Evoque, një SUV luksoz që ka qenë në rrugë që nga viti 2011. Sot, shumë e konsiderojnë atë modelin më të bukur SUV në treg.

Natyrisht, bukuria ka aftësitë e veta në aftësitë manovruese.