11:55 / E Diele, 24 Janar 2021 / I.S

Ky mund të jetë kundërshtari i ardhshëm i Poirier

McGregor u përball me të papriturën, pasi u mposht me nokaut nga Dustin Poirier në ndeshjen e tij të rikthimit.

Irlandezi u lëndua keq në këmbë, ku edhe e humbi ndeshjen, shkruan IndeksOnline

Ndërsa, Dustin Poirier flet me gazetarët pas fitores së tij kundër Conor McGregor në UFC 257 dhe shpjegon pse një luftë kundër Michael Chandler nuk është në planet e tij.

“Diamanti” nga Amerika, shpreh interes për një luftë me Nate Diaz ose një luftë trilogjike kundër McGregor.