23:21 / E Mërkurë, 01 Korrik 2020

Kylie Jenner dhe Louis Vuitton, një kombinim i përkryer

Ylli i njohur televiziv dhe personazhi i famshëm i rrjeteve sociale, Kylie Jenner, njihet për paraqitjet e saj gjithnjë plot stil e shije.

Njejtë ka bërë edhe në paraqitjen e fundit, ku shihet duke reklamuar blerjet e saj të fundit të markës luksoze Louis Vuitton, transmeton Indeksonline.

Ajo shihet e veshur plot stil e shije, derisa ka marrë vëmendjen e miliona ndjekësve të saj.

Kujtojmë që ajo është një nga personazhet më të ndjekura në Instagram, me mbi 183 milionë ndjekës. /IndeksOnline/

Mos i humb