22:53 / E Enjte, 05 Dhjetor 2019 / indeksADMonline

Kylie Jenner dhe mikesha e saj pa konkurrencë, ‘shkrijnë’ dhe borën me super linjat

Kylie Jenner ka nisur pushimet dimërore së bashku me mikeshën e saj, Yris Palmer.

Bukuroshet ka sjellur pozat e para nga atje, teksa si çdo herë kanë vënë në pah linjat e trupit, shkruan Indeksonline.

Kylie së bashku me miken e saj janë kombinuar me veshjet nga marka ‘Chanel’, dallimi i vetëm ishin ngjyrat, ndërsa format e tyre ‘shpërthyese’ morën gjithë vëmendjen.

Miliarderja më e re në botë publikoj edhe imazhe të tjera në Instagram teksa dukej tejet tërheqëse.

Ndryshe, Kylie e cila është nënë e një vajze së fundi u nda nga reperi, Travis Scott i cili është babai i fëmijës së saj./Indeksonline/