16:30 / E Martë, 10 Shtator 2019

Kylie Jenner zhvishte komplet përkrah të dashurit për revistën ‘Playboy’

Një nga femrat më seksi dhe më të njohura në botë ka befasuar të gjithë me imazhin e fundit.

Bëhet fjalë për Kylie Jenner e cila ka pozuar për revistën e njohur ‘Playboy’ së bashku me të dashurin e saj, Travis Scott, shkruan Indeksonline.

22 vjeçarja shihet e zhveshur komplet teksa përqafon të dashurin e saj I cili shihet gjysmë I zhveshur.

“Kur Huston takohet me Los Angjelosin, Playboy së shpejti”, ka shkruar Kylie në mbishkrimin e imazhit.

Ndryshe, Kylie dhe Travis janë prindër të një vajze, që e pagëzuan me emrin Stormi./Indeksonline/

View this post on Instagram

When Houston meets LA .. ? @playboy #ComingSoon

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on


 

Mos i humb