18:20 / E Martë, 17 Korrik 2018

Kylie Jenner ekspozon të pasmet në krahët e Travis

Ata sollën në jetë fëmijën e tyre të parë Stromi në fillim të këtij viti.

Kylie Jenner ka vërtetuar dashurin e saj me Travis Scott edhe më parë përmes intervistave.

Por tani ata e kanë “shfaqur” atë përmes një fotosesioni për GQ Magazine kanë pozuar edhe për herë të parë së bashku.

Në këtë intervistë ajo gjithashtu ka folur për romancën e tyre dhe për jetën e tyre si prindër.

Në fotosesion Kylie ka provokuar duke ekspozuar të pasmet përderisa është në krahët Travis.

Megjithëse nuk ka kaluar shumë kohë që kur ajo ka sjellë në jetë vajzën e saj, ajo duket shumë në formë të mirë trupore./Indeksonline/