10:09 / E Diele, 15 Shtator 2019

Kylie Jenner i bën dedikim dashurie vajzës duke e puthur atë

Kylie Jenner i bën të gjithë të drejtojnë sytë kah ajo, teksa puth vajzën e saj Stormi duke i thënë “Të dua!”, shkruan Indeksonline.

Ajo publikoi pamje teksa shihet duke i dedikuar dashuri vajzës së saj të vogël.

Kylie 22 vjeç, në mbishkrimin e këtyre pamjeve kishte shkruar “E shtuna e lumtur”.

Stormi ishte mbështjellur në krahët e nënës së saj teksa ajo i dhuronte dashuri.

Kylie dhe i dashuri i saj Travis Scott, pritën ardhjen në jetë të vajzës së tyre Stormi, vitin e kaluar. /Indeksonline/