22:27 / E Martë, 21 Janar 2020

Kylie Jenner jo rastësisht është ndër vajzat më të ndjekura në Instagram!

Modelja e njohur me famë botërore Kylie Jenner është nga personazhet më të popullarizuara nëpër rrjetet sociale.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo mbizotëron përsa i përket shumave marramendëse që përfiton  për një postim të saj, shkruan Indeksonline.

Ajo jo rastësisht është ndër vajzat më të ndjekura.

Kjo për shkak të paraqitjeve të saj majft të ‘nxheta’ dhe popullaritetit që ka si pjesë  e familjes Kardashian.

Kujtojmë që Kylie Jenner është ndër miliarderet e rralla të moshës së saj. Ajo është 22-vjeçare. /Indeksonline/