11:41 / E Shtunë, 19 Tetor 2019

Kylie Jenner në super-formë, në shtrat duket ‘bombë’

Kylie Jenner iu është kthyer pozave provokuese.

21 vjeçarja e cila njihet si një nga femrat më të pasura dhe më seksi në planet, në orët e mesnatës ka sjellur foto joshëse nga shtrati, shkruan Indeksonline.

Kylie shihet e shtrirë në shtrat teksa mban një mbulesë të bardhë mbi gjoksin e saj

Themeluesja e “Kylie Cosmetics” e cila është nënë e një vajze, Stormi një vjeçe, së fundi u nda nga babai i fëmijës së saj, reperi Travis Scott thuhet se po mendon një ribashkim me të.

Një burim i afër me të yllin televiziv ka thënë se ajo pëlqen të kalojë kohë me ish-të dashurin e saj, Travis Scott, në rezidencën e saj “Hidden Hills”, në Kaliforni.

“Dhe ndërsa po afrohen festat e fundvitit, ata do të vazhdojnë të kalojnë shumë kohë së bashku. Ata të dy duken të shkëlqyer së bashku. Padyshim ka shpresë se gjërat do të funksionojnë”, ka thënë burim i afërt me çiftin./Indeksonline/