09:17 / E Martë, 26 Mars 2019

Kylie Jenner pozon pa make-up, fytyra e saj duket për merak!

Kylie Jenner vazhdon të jetë njëra ndër femrat më të komentuara në skenën e show bizit ndërkombëtar

Megjithëse nënë e një vajze, ajo nuk po lë anash paraqitjet e saj në publik, shkruan Indeksonline.

Jenner në pozën e radhës është paraqitur e gjitha natyrale, dhe padyshim që duket e bukur dhe e thjeshtë.

Kujtojmë faktin se ajo është njëra ndër femrat më të pasura në botë! /Indeksonline/