75 Mall Live Search
08:42 / E Premte, 21 Qershor 2024 / L K

Kylie Jenner shpërthen në lot pas komenteve të fansave!

Në episodin e ri të “The Kardashians”, të titulluar “Baby Rocky”, Kylie Jenner bashkë me Kendall Jenner kanë deklaruar se familja e tyre është sulmuar shpesh për shumë çështje të ndryshme kryesisht mbi pamjen fizike.

Ishte Kylie e cila e përlotur tregoi se ndihet tepër keq kur fansat i bëjë komente të tipit ” je plakur” ose “dukesh më e madhe”.

“Është një mrekulli që unë kam ende vetëbesim dhe mund të shikohem në pasqyrë