18:04 / E Hënë, 15 Prill 2019

Kylie Jenner si peshk, linjat e saj nuk duan koment!

Kylie Jenner ka linja që secila femër ëndërron.

21 vjeçarja shfaq fizikun e saj mbresëlënës në secilën paraqitje që bënë, shkruan Indeksonline.

Edhe në një postim të bërë kësaj radhe, në një fustan super të ngushtë me ngjyrë ari ajo theksoj format e saj impresionuese.

Ylli televiziv erdhi seksi, joshëse dhe si çdo herë morri gjithë vëmendjen.

Kujtojmë që kohë më parë Kylie u shpall edhe miliarderja më e re në moshë fal makrës së saj të suksesshme të kozmetikës./Indeksonline/