12:42 / E Martë, 28 Nëntor 2017 / indeksADMonline

La Liga, formacioni i javës (Foto)

La Liga e mbylli mbrëmë xhiron e 13-të me fitoren minimale (1-0) të Espanyolit kundër Getafes, shkruan IndeksOnline.

Fitore këtë xhiro arriti edhe skuadra e Real Madridit dhe ajo e Atletico Madrid. Barcelona dhe Valencia barazuan në derbin e javës.

Më poshtë e keni formacionin zyrtar për xhiron e 13-të në La Liga./IndeksOnline/