20:29 / E Mërkurë, 21 Korrik 2021 / A. M.

Labi furishëm në Ferizaj, mirëpritet nga diaspora dhe publiku kosovar

Labinot Tahiri po vazhdon furishëm hapjen e sezonës.

Indeksonline u sjell momentet e mbrëmjes së djeshme ku Labinot Tahiri dhuroi një performancë gjigante në Ferizaj.

Më poshtë, video: